piątek, 13 marca 2026

Letnie Brzmienia: Sobel w Gdańsku (2022) | FOTORELACJA

Cześć Kochani! Jednym z artystów, na którego koncert bardzo chciałam iść w tamtym okresie był Sobel. Uwielbiałam śpiewać jego piosenki wraz z moją przyjaciółką. Dlatego kiedy dowiedziałyśmy się o jego koncercie w sąsiednim mieście, nie mogłyśmy przejść obojętnie! Takim o to sposobem trafiłyśmy na wydarzenie Letnie Brzmienia. Ciekawi? To zapraszam do czytania! 
Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa odbywająca się co roku, w wakacje. Podczas tej plenerowej zabawy można usłyszeć kilku czołowych, polskich artystów oraz artystki. Głównie jest to muzyka alternatywna, pop i rock.
Zacznijmy może od kwestii teoretycznych. Impreza, na którą się wybrałyśmy, odbywała się 02.09.2022 w Gdańsku, a dokładnie na Placu Zebrań Ludowych. Jest to znane miejsce, jeśli chodzi o takie wydarzenia. Odbywają się tutaj między innymi Juwenalia, czyli coroczne święto studentów. Za bilety na ten koncert zapłaciłyśmy 99 złotych od osoby, co uważam, że było naprawdę przystępną ceną.
Martwiłam się, że będą tłumy, bo Sobel miał (i wciąż ma) wtedy ogromną popularność. Na nasze szczęście okazało się, że nie sprzedało się dużo biletów. Mogło to być spowodowane niemiłą sytuacją, która miała miejsce rok wcześniej w Ostródzie, kiedy to artysta przerwał swój występ w połowie koncertu. Jednak wierzyłyśmy, że tym razem będzie inaczej, ze względu na jego lepsze samopoczucie psychiczne.

Wszystko zapowiadało się świetnie. Tanie bilety, ładna pogoda oraz sporo miejsca na tańczenie, skakanie i śpiewanie. Obydwie bawiłyśmy się naprawdę super! Zdarłyśmy nawet głosy. Czego nam zatem brakowało? Chyba po prostu dłuższego koncertu, bo ten trwał jakieś 65 minut. Szkoda, bo miałyśmy ochotę na więcej zabawy. Jednak wierzę, że jeszcze kiedyś znowu pobawimy się wspólnie na jego koncercie.
*Źródło zdjęć: trojmiasto.pl (fotograf Jacek Koślicki)*

Byliście kiedyś na tym wydarzeniu?
Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Zapraszam również na inne profile.
Prywatnie: Instagram | TikTok
ARTsteja (sztuka): Instagram | Facebook | TikTok | YouTube

Ściskam mocno,
Wasza Adrasteja

16 komentarzy:

  1. Nie znam tego artysty, ale cieszę się, że się dobrze bawiłaś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe wydarzenie! Mam nadzieję, że od tamtego czasu udało Ci się pójść na nieco dłuższy koncert tego artysty ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niestety, jeszcze nie miałam okazji udać się na jego drugi koncert. Ale w końcu nadejdzie odpowiedni czas :)

      Usuń
  3. Nie byłam na tym wydarzeniu, ale dziękuję za fotorelację :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Niestety nigdy nie byłam na takim wydarzeniu. Nigdy nie miałam okazji pójść na biletowany koncert. Fajnie że trafiła wam się okazja na koncert z tanimi biletami i bardzo blisko. Pewnie też bym skorzystała z takiej okazji 😁 Sobel.. niektóre jego piosenki lubię. Zwłaszcza te stare bo ostatnio nie jestem na bieżąco z nowymi hitami 😂 świetny wpis. Na pewno będą wspomnienia na długo ❤️

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Powiem Ci, że z tymi jego piosenkami mam tak samo. Stare znam praktycznie wszystkie na pamięć, a nowe kojarzę i lubię tylko parę. Pozdrawiam cieplutko! :)

      Usuń
  5. Nie byłam nigdy na jego koncercie ;) I raczej nie będę. Znam tylko 1 albo 2 jego piosenki.
    Miłego dnia!
    Angelika

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A na czyj koncert chciałabyś się wybrać? :)

      Usuń
  6. Świetna relacja i bardzo ładne zdjęcia. Cena za bilet faktycznie była bardzo dobra jak na tamten moment. Dobrze, że dałyście mu szansę mimo tamtych wcześniejszych kontrowersji, bo najważniejsza jest przecież dobra zabawa i muzyka.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, cena była wyjątkowo kusząca! Zdecydowanie nie żałujemy, że dałyśmy szansę, bo naprawdę bawiłyśmy się super :)

      Usuń
  7. Nie moje klimaty, ale ważne, że Tobie się podoba :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, komentarze i obserwacje - to naprawdę wiele dla mnie znaczy!
W wolnej chwili na pewno zajrzę na Twoją stronę - link nie jest potrzebny.
Masz pytania? Skorzystaj z zakładki „Kontakt”.
Zachęcam też do przeczytania innych wpisów. Do zobaczenia!