Cześć Kochani! Kakao kojarzy mi się z zapachem lata, a dokładnie ze słynnym przyspieszaczem do opalania z Ziaji. Dlatego, gdy zobaczyłam produkt z tej serii to wiedziałam, że muszę go przetestować! Co prawda minęło już trochę czasu. Zawartość opakowania dawno opróżniona, a ja przychodzę do Was z zaległą recenzją. Czy i tym razem produkt z Ziaji poradził sobie dobrze? O tym w dalszej części tego wpisu!
ZIAJA maska wygładzająca do włosów suchych i zniszczonych masło kakaowe
Cena: 14,99 zł | Pojemność: 200 ml
"Wygładzająca kremowa maska do włosów suchych i zniszczonych. Doskonale wygładza naruszoną strukturę włosów. Głęboko regeneruje bez zbędnego obciążania. Zapobiega łamaniu oraz rozdwajaniu się końcówek włosów. Nadaje im wypielęgnowany, zdrowy wygląd. Zapewnia długotrwałe kondycjonowanie."
Skład: Aqua, Behentrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Panthenol, Parfum, Sodium Benzoate, Theobroma Cacao Extract
Kolejna recenzja i kolejny produkt z Ziaji. Nic na to nie poradzę, bo bardzo lubię się z tą marką! Kusi ceną i zapachem. Po ten kosmetyk sięgnęłam, gdy moje włosy potrzebowały odżywienia. Najpierw zacznę od zapachu, który szczerze mówiąc liczyłam, że będzie trochę intensywniejszy. Jeśli nie lubicie zbyt przesadzonych aromatów, to ten powinien być dla Was idealny. W środku znajdowała się biała i gładka maź. Po zastosowaniu jej, włosy były lekkie i wyglądały bardzo ładnie. Niestety, efekt utrzymywał się maksymalnie jeden dzień. Szkoda. Produkt przyjemny, ale bez większego szału.
*Źródło zdjęć: zdjęcia własne*
Mieliście okazje testować?
Koniecznie dajcie znać w komentarzach!
Zapraszam również na inne profile.
Ściskam mocno,
Wasza Adrasteja



Też lubię tę markę, więc także chętnie bym sprawdziła ten kosmetyk.
OdpowiedzUsuńMoże akurat i z tym produktem się polubisz :)
Usuńbardzo lubię produkty tej marki ;)
OdpowiedzUsuńA ten miałaś okazję testować? :)
UsuńTej maski Ziaji jeszcze nie miałam.
OdpowiedzUsuńA kusi Cię? :)
Usuń