środa, 6 stycznia 2016

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE

Mamy nowy rok. 2016. Jak zawsze wraz z nowym rokiem pojawiają się przeróżne postanowienia noworoczne. Ale czy mają one jakiś sens czy jest to tylko takie gadanie? Moim zdaniem to zależy od człowieka, czy jest wytrwały w tym co robi, no i czy ma odpowiednią motywacje! Postanowienia noworoczne to coś, dzięki czemu chcemy mieć lepsze (przeważnie) życie. Chcemy schudnąć, zacząć ćwiczyć, rzucić palenie. Wszystko po to by stać się lepszymi ludźmi. Ale po co tak naprawdę? Dla siebie czy dla innych? Jeśli ma to działać na podstawie zaimponowania innym to to nie ma sensu. Prędzej czy później rzucimy to postanowienie. Jeśli chcemy się zmienić i widzieć sukcesy to powinniśmy to robić przede wszystkim dla siebie. To my mamy być zadowoleni. 
Postanowienia noworoczne to czas zmian. Ale czy muszą być one dopiero na nowy rok? Moim zdaniem postanowienia takie jak: schudnę, rzucę palenie możemy sobie postanowić każdego dnia, o każdej godzinie. Każdego dnia możemy coś zmienić i stać się lepszymi ludźmi. Nie musimy czekać do 1 stycznia przyszłego roku, żeby coś sobie postanowić. 
Jeśli przyjdzie Wam pomysł o ćwiczeniu w wakacje to zróbcie to. Nie czekajcie do nowego roku. To nic tak Wam naprawdę nie da. Będziecie tylko przedłużać, możecie stracić już motywacje. Najlepiej jest się wziąć za coś od razu.


A Wy co sądzicie o postanowieniach noworocznych?

4 komentarze:

 1. Ja mam co rok te same i ci rok realizuje więc się da :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłego dnia ! :* .
  Poklikasz w linki ? Odwdzięczę się :) .
  http://bedifferent-ania.blogspot.com/2016/01/romwecom.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie, ja wolę sobie coś postanowić i od razu działać :)
  Mam kilka postanowień związanych z blogiem, ale też z moją osobą.
  Pozdrawiam! :D
  http://everything-by-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawda lepiej się wziąć za coś od razu... praktycznie skończyłam z postanowieniami noworocznymi, oczywiście postanowienia mam ale na każdy czas. Myślę, że jakby naprawdę się coś chciało, to nie czekałoby się do kolejnego roku, tylko od razu zaczęło
  Nowy post, serdecznie zapraszam
  Odbicie lustra…

  OdpowiedzUsuń

- Proszę, nie zostawiaj komentarzy przypominających SPAM, bo takich blogerów nie odwiedzam!
- Za każdy SZCZERY komentarz bardzo dziękuję!
- Nie musisz zostawiać linka, na pewno do Ciebie trafię!
- Jeśli spodoba Ci się mój blog - zaobserwuj!

~Każda obserwacja i komentarz motywuje mnie do dalszej pracy oraz sprawia niesamowitą radość! Dlatego poświęć mi te parę minutek :)~

Copyright © 2016 Adrasteja , Blogger