piątek, 4 grudnia 2015

Pogaduszki

Grudzień przywitał mnie dość nie typowo. Kiedy wyszłam na dwór z psem, na niebie widniała tęcza. Potem jednak zaczął padać grad z deszczem. O czym będzie ten post? Właściwie sama nie wiem. Jakiś czas nie pisałam i po prostu brakowało mi tego. Mam wiele pomysłów, ale nie zawsze siłę i chęci do zrealizowania. Chciałabym o tylu tematach z wami dyskutować, tyloma rzeczami się podzielić, ale nie zawsze wychodzi tak jakbym chciała. W grudniu na pewno chciałabym wrócić z systematycznością postów, czyli 1 lub 2 w tygodniu. Zmienić trochę wygląd bloga. Po 8 miesiącach większości by się na pewno znudził. Nie będą to jakieś duże zmiany, ale sądzę, że na lepsze.
Co u mnie ciekawego się wydarzyło w listopadzie? Oprócz tego, że masa sprawdzianów to bardzo ucieszyło mnie odnowienie kontaktów i planowanie prezentów dla moich przyjaciół. Zawsze Święta kojarzyły mi się z takim magicznym czasem. Ciepła atmosfera rodzinna i wręczanie prezentów. Uśmiech na twarzach ludzi jest wtedy bezcenny. Jednak nie można też zapomnieć o tych wszystkich pysznych ciastach i potrawach. Zawsze byłam miłośniczką jedzenia, a w szczególności pierogów! Chyba już skończę pisanie na dziś, bo niepotrzebnie robię sobie smaka jak i pewnie Wam.

Jutro też planuję jechać do Gdańska, bo mają być słynne Ciężarówki Coca-Coli. Oczywiście w przyszłym tygodniu umieszczę recenzje na temat całego wydarzenia :)


A u Was co się wydarzyło ciekawego? :)

6 komentarzy:

 1. U mnie w szkole bardzo luzno :)
  Kocham grudzień! <3


  Mój blog!

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie bardzo dużo nauki, ten miesiąc to chyba najgorszy pod tym względem :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten tydzień był całkiem luźny, także nie jest źle :)
  http://everything-by-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Te sprawdziany.. 2 klasa jest najgorsza :c

  http://patrvcia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. o chciałabym zobaczyć tą ciężarówkę na żywo, zazdroszczę :)

  jzabawa11.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten tydzień nie jest najlepszy. Dwa sprawdziany, 3 konkursy i przedstawienie. Nie mówiąc o zadaniach dom. :( Bedzię lepiej :)
  izablog4.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

- Proszę, nie zostawiaj komentarzy przypominających SPAM, bo takich blogerów nie odwiedzam!
- Za każdy SZCZERY komentarz bardzo dziękuję!
- Nie musisz zostawiać linka, na pewno do Ciebie trafię!
- Jeśli spodoba Ci się mój blog - zaobserwuj!

~Każda obserwacja i komentarz motywuje mnie do dalszej pracy oraz sprawia niesamowitą radość! Dlatego poświęć mi te parę minutek :)~

Copyright © 2016 Adrasteja , Blogger